O memurlar 6675 TL Promosyon alacak

Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü'nde yapılan promosyon ihalesinde kişi başı 6675 TL'de anlaşma sağlanarak Türkiye rekoru kırıldı.

O memurlar 6675 TL Promosyon alacak

Kayseri İl Sağlık Müdürlüğü'nde yapılan ihaleye 6 bankanın temsilcileri ile İl Sağlık Müdürü Doç. Dr. Ali Ramazan Benli, Personel Destek Hizmetleri Başkanı Mesut Akdeniz ile Sağlık-Sen Kayseri İl Temsilcisi Hakan Keser katıldı. Yapılan promosyon ihalesi kişi başı 6675 TL ile Ziraat Bankası'nda kaldı.

"En Büyük Banka Promosyonuna İmza Attık"

Bu anlaşmaların Türkiye banka promosyonu tarihinin en yüksek rakamları olduğunu ifade eden Sağlık-Sen Kayseri Şube Başkanı Hakan Keser, "Kayseri İl Sağlık müdürlüğü tarafından yapılan promosyon ihalesinde yetkili sendika olan Sağlık-Sen'de yerini aldı. İhale sonucunda şuana kadar yapılan en büyük banka promosyonu olan 6675 TL imza atıldı. Üyelerimizden aldığımız güç ile Sağlık-Sen'e yakışır bir anlaşmaya imza attık. Sendikanın ve örgütlenmenin çalışanlar arasında ne denli önemli olduğunu gerçekleştirdiğimiz bu banka promosyonu anlaşmasıyla bir kez daha gösterdik" dedi.

"Üyelerimize Hayırlı Olsun"

Üyelerinin haklarını korumak için mücadele ettiklerini dile getiren Keser, "İnsanımız için en kutsal görevi yapan sağlık çalışanlarının alın teri için gece gündüz çalışıyoruz. Yapılan promosyon anlaşması ile üyelerimizin yüzünü güldürdük. Promosyon anlaşmasının tüm çalışanlara hayırlı olmasını temenni ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Son Güncelleme: 05.11.2019 22:35

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2019, 10:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER