İzmir'de lisede iğrenç olay! Okul müdürü, temizlik personelini taciz etti...

İzmir'in Buca ilçesinde bir lisede temizlik görevlisi olarak çalışan 27 yaşındaki H.A, okul müdürü E.K. (45) tarafından cinsel tacize uğradığını iddia ederek şikayetçi oldu.

İzmir'de lisede iğrenç olay! Okul müdürü, temizlik personelini taciz etti...

Şikayet üzerine okul müdürü E.K. hakkında soruşturma başlatılırken, mağdur H.A'nın işine son verildi. İfadesinde olay günü nöbetçi personel olarak okulda kaldığını belirten H.A. müdür E.K'nın okulda kimsenin kalmadığından emin olduktan sonra kendisini öğretmenler odasına çağırdığını iddia etti.

"ÜZERİMDEN İTİP KURTULDUM, ARKA KAPIDAN KAÇTI"

H.A, "Öğretmenler odasına girdiğimizde eliyle yanağımı okşayıp, bir anda bana sarıldı ve öptü. Şaşkınlık ve korkuyla kendisini iterek, kollarından kurtuldum. O da dengesini kaybedip geri gitti" dedi. Yeniasır Gazetesi'nden Metin Burmalı'nın haberine göre hemen öğretmenler okulun bahçesine çıktığını ve tekrar okula girmeye cesaret edemediğini söyleyen H.A, okul müdürünün de 1-2 dakika sonra okulun arka bahçesindeki kapıdan çıktıktan sonra arabasına binip uzaklaştığını anlattı.

İŞİNE SON VERİLDİ

E.K'nın olaydan sonra kendisini cep telefonundan arayıp özür dilediğini de aktaran H.A. şikayetçi oldu. Genç kadının olaydan sonra okuldaki işine son verildiği belirtilirken, iddiaları reddeden okul müdürü E.K. hakkında da soruşturma başlatıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER